Dziś: | Wydanie z 7 marca 2006 Aktualny nr: 571

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do lektury!


 
Głosujemy na Krotoszynianina Roku! (cz. I)

[wiecej]

Głosujemy na Krotoszynianina Roku! (cz. II)

[wiecej]

Nałożą horrendalne kary za śmieci?
Czy gmina Krotoszyn będzie płaciła wysokie kary za wywożenie swoich śmieci poza województwo wielkopolskie?
[wiecej]

Nauczyciel obnażył i skrępował między nogami
W związku z rozmową z Andrzejem Sz., która ukazała się w Rzeczy Krotoszyńskiej 21 lutego 2006 r., chciałabym złożyć wyjaśnienia.
[wiecej]

Widziałem, w jakich męczarniach umierają
– Dostałem uderzenie w plecy, dach poskładał się jak domek z kart. Przez kolejne 15 sekund panowała przeraźliwa cisza i ciemność. Potem zaczęły się jęki, krzyki, wołanie o pomoc, płacz... – tak pierwsze chwile pod zawalonym dachem Międzynarodowych Targów Katowickich opisuje Marek Wosiek, weterynarz z Krotoszyna, który cudem ocalał.
[wiecej]

Bieg po władzę – wyborcza giełda
Na przedwyborczej giełdzie chodzi coraz więcej nazwisk potencjalnych burmistrzów, starostów i radnych, ale liderzy poszczególnych ugrupowań nabierają wody w usta.
[wiecej]

Druga kobieta w straży miejskiej
Nowa pracownica krotoszyńskiej straży miejskiej, Monika Kempa, rozpoczęła już szkolenie w Gdańsku. Po powrocie przez miesiąc będzie sprawdzała świeżo nabytą wiedzę w praktyce, dopiero potem pojedzie na egzamin.
[wiecej]

Rewolucja drogowa w Zdunach
Za mało miejsc parkingowych, za dużo samochodów. A – co za tym idzie – ciasnota przy ratuszu oraz na południowej części zdunowskiego rynku, gdzie również zatrzymują się auta. W tym roku sytuacja ma się zmienić. Podobnie jak zasady poruszania się autem po Zdunach.
[wiecej]

Nowa propaganda sukcesu
Lokalni prominenci robią wszystko, aby poprzez nową propagandę sukcesu zrobić na wyborcach dobre wrażenie. Tymczasem wystarczy się zapoznać z kilkoma rzędami liczb... Liczby nie kłamią!
[wiecej]

Z Krotoszyna na pustynię
Jak podał dziennik Rzeczpospolita, firma obuwnicza Kupczak Products mająca zakład produkcyjny w Krotoszynie wybuduje fabrykę wojskowych butów w Jordanii.
[wiecej]

W czym rzecz ?
W tym, o czym mówią wszyscy – w ptasiej grypie.
[wiecej]