Dziś: | Wydanie z 9 maja 2006 Aktualny nr: 580

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do lektury!Dziś relacja z Dni Krotoszyna!


REKLAMA 
Pies pogryzł dziecko
5 maja w Dąbrowie sześcioletnia dziewczynka została zaatakowana i pogryziona przez psa.
[wiecej]

Przedwyborcze przymiarki - Samoobrona: wystawimy komplet kandydatów, ale co nagle, to po diable
W ugrupowaniach politycznych trwają intensywne przygotowania do jesiennych wyborów samorządowych. Będziemy o nich na bieżąco informowali. Zaczynamy od powiatowej Samoobrony.
[wiecej]

Pałac w rozsypce
Kilka sal zamknięto, bo zagrażały bezpieczeństwu ludzi. Jaki jest stan techniczny budynku, wykaże ekspertyza, ale bez porządnego remontu się nie obejdzie.
[wiecej]

Oszust podawał się za majora
Funkcjonariusze policji zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który od początku maja w wyjątkowo perfidny sposób wykorzystywał naiwność rodziny mieszkającej na terenie gminy Zduny.
[wiecej]

Grajdołek bez inwestycji
Opozycyjni radni – Piotr Chlebowski ze Smolic i Roman Ciesiółka z Kobylina – nie omieszkali wytknąć burmistrzowi Janowi Waleńskiemu, że minął kolejny rok, a gmina znowu nie pozyskała żadnych pieniędzy z Unii Europejskiej.
[wiecej]

Biały Orzeł Koźmin – Astra Krotoszyn 1:1 (1:1) - Rozróba po meczu derbowym w Koźminie
Niespodziewanie nerwowe zakończenie miały piłkarskie czwartoligowe derby powiatu pomiędzy Białym Orłem a Astrą, rozegrane w Koźminie 3 maja.
[wiecej]

Płatne parkowanie – nowy podatek czy sposób na zakorkowany Krotoszyn?
Polskie miasta są zastawione samochodami. Krotoszyn nie stanowi wyjątku. Zwłaszcza w dni targowe trudno w nim znaleźć miejsce do parkowania. Czy wprowadzenie opłat będzie receptą na odblokowanie ulic stolicy naszego powiatu?
[wiecej]

Doda: Mam w d..., co o mnie pomyślą!
2 maja na scenie Dni Krotoszyna pojawiła się Dorota Doda Rabczewska z zespołem Virgin. Tuż po występie zgodziła się opowiedzieć Czytelnikom Rzeczy o niedawnych problemach ze zdrowiem, o najnowszym przeboju, o tym, co myśli o swoich fanach...
[wiecej]

Majówka po krotoszyńsku
Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem, Doda z Virgin, a na deser Myslovitz – to tylko niektóre atrakcje tegorocznych Dni Krotoszyna. Pomimo pogody, która nie sprzyjała imprezie plenerowej, oraz drobnych problemów organizacyjnych (z powodu braku czasu nie wystąpił Blood Rain) dni miasta były udane. Program imprez dobrano tak, że każdy, niezależnie od wieku i upodobań muzycznych, znalazł coś dla siebie.
[wiecej]

Matura - Za potrzebą nie wypuszczą
W miniony czwartek rozpoczęły się egzaminy maturalne. W powiecie krotoszyńskim przystąpiło do nich 1034 uczniów.
[wiecej]

Zespół z Parcelek mistrzem ligi siatkówki
Wygraną drużyny Parcelek zakończyła się czwarta edycja Krotoszyńskiej Ligi Siatkówki. Nie było niespodzianki – wygrała ekipa dysponująca najsilniejszym składem.
[wiecej]

Do góry nogami - Mistrzowie zakłamania
Uprzedzam – na początek przytoczę całkiem sympatyczne wspomnienie, ale potem będzie poważnie.
[wiecej]