Dziś: | Wydanie z 20 czerwca 2006 Aktualny nr: 586

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do lektury!


REKLAMA 
Za radą jasnowidza szukali Arka w lasach
Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, znanego w kraju i na świcie jasnowidza, zaginiony kilka tygodni temu krotoszynianin Arkadiusz Krajewski nie żyje. Jackowski uważa, że ciało zaginionego chłopca znajduje się w krotoszyńskich lasach komunalnych. Poszukiwania na wskazanym przez niego obszarze nie potwierdziły tych rewelacji.
[wiecej]

Radość i euforia tysiąca absolwentów!
Ponad tysiąc błękitnych baloników poszybowało w górę z licealnego boiska, gorące powietrze uniosło je wysoko.
[wiecej]

Podziemny garaż, kolejna stacja paliw
Kilku krotoszyńskich przedsiębiorców przygotowuje się do sporych inwestycji, jakimi będą kolejne duże obiekty usługowo-handlowe, niektóre nawet o powierzchni sprzedażnej przekraczającej 1000 metrów kwadratowych. Aż trzy mają powstać w centrum Krotoszyna.
[wiecej]

Kaufland i Tesco coraz bliżej?
Na razie inwestorzy nie wystąpili do starostwa o zgodę na postawienie w Krotoszynie kolejnych supermarketów. Prawdopodobnie jest to jednak tylko kwestia niedługiego czasu.
[wiecej]

10 lat fabryki pudełek
Przyszłość wygląda wspaniale! - powiedział Holender Jan R. Krepel w ostatnią sobotę podczas uroczystości z okazji dziesięciolecia działania firmy w Krotoszynie firmy Krepel Polska, produkującej pudełka do cygar, kawy, herbaty.

[wiecej]

Tragiczny czerwiec
Od początku czerwca na terenie naszego powiatu doszło do sześciu poważnych wypadków drogowych, w których śmierć poniosły trzy osoby. To bardzo tragiczny miesiąc.
[wiecej]

Sprzątnij - to nie jest kupa roboty!
W wielu miastach naszego kraju pojawiły się billboardy z hasłami nawołującymi właścicieli psów do sprzątania nieczystości pozostawionych po swoich pupilach. W niektórych miejscowościach za nieprzestrzeganie tych poleceń grozi kara pieniężna, w innych jedynie pouczenie. Jak jest w Krotoszynie?

[wiecej]

Barierek i słupków nie będzie
Wąskie, estetyczne uliczki. Chodnik odróżniający się od jezdni barwą. Tak w skrócie można opisać Spichrzową, Garncarką oraz Studzienną, które znajdują się nieopodal krotoszyńskiego rynku. Nie wszystkich jednak satysfakcjonuje takie rozwiązanie architektoniczne.

[wiecej]

Kopernika z wylotem na Poznańską
Mamy dobrą wiadomość dla zmotoryzowanych! Już wkrótce Kopernika przestanie być ślepą ulicą. Będzie nią można wjechać na Poznańską i odwrotnie - z Poznańskiej na Kopernika.

[wiecej]

Dwójka u Giertycha!
Kolejny sukces Gimnazjum nr 2! W zeszły wtorek kilkoro uczniów tej szkoły pojechało do Warszawy, aby odebrać nagrody z rąk Ministra Edukacji Narodowej i Prymasa Polski.

[wiecej]

Moje pięć lat w Lombardzie
Jak ten czas szybko leci. Już 5 lat gram w zespole Lombard! Od pewnego czasu moi znajomi i nie tylko oni zaczepiają mnie i pytają: Co słychać? Jak tam w Lombardzie? Gdzie już byłeś?

[wiecej]

Pięć razy po?
Tak jak można było przypuszczać: nasi jadą do domu. Myślę, rzecz jasna, o piłkarzach - bo czy obecnie jakakolwiek dłuższa Polaków rozmowa nie schodzi na ich temat? Wtorkowy mecz z Kostaryką wreszcie obejrzymy ze spokojem, bo tym razem czekać będziemy tylko na jedno: niech biało-czerwoni strzelą choć tę jedną jedyną, honorową bramkę. Chyba nie zrobią nam tego, żeby zupełnie odpuścić?

[wiecej]