Dziś: | Wydanie z 23 stycznia 2007 Aktualny nr: 616

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do lektury!


Całe artykuły znajdą Państwo w wydaniach archiwalnych. Link Rzecz wstecz


REKLAMA

 
Gdzie jest Patrycja?
Wyszła z domu 12 stycznia i do tej pory nie wróciła. Szuka jej policja w całym kraju. Dziewczyna ma 17 lat, uczy się w ostrowskim technikum, mieszka w Biadkach. Podobno po zaginięciu kontaktowała się ze znajomymi. Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca jej pobytu.
[wiecej]

Radni do uzdrowiska na... szkolenie
Kilkunastu radnych Rady Miejskiej Krotoszyna wyjedzie w najbliższy weekend na szkolenie do Dusznik Zdroju. Koszt dojazdu i pobytu w wysokości około 30 tys. zł pokryją podatnicy.
[wiecej]

Liczą straty po wichurze
W czwartkowy wieczór krotoszynian zaalarmowała podana przez jedną z komercyjnych stacji telewizyjnych wiadomość o zawalonym dachu pływalni Wodnik.
[wiecej]

Radny Lisiecki straci swój mandat
Jan Lisiecki, radny z Kobylina, za późno złożył oświadczenie majątkowe. Konsekwencją jego gapiostwa będzie utrata mandatu.
[wiecej]

Czy nasi rolnicy wkrótce wyjdą na drogi?
Około trzystu rolników z powiatu krotoszyńskiego wzięło udział w pikiecie, która odbyła się w minioną środę przed Zakładami Mięsnymi Duda w Grąbkowie. Wraz z setkami hodowców trzody, którzy przybyli z województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego, domagali się podwyższenia ceny za kilogram żywca.
[wiecej]

Szansa na dobre miejsce dla wolontariatu!
Tam, gdzie wolontariusze mieli rozwinąć działalność, czyli w budynku przy Zdunowskiej, pozostał im jedynie przechodni pokój. Samorząd Krotoszyna obiecał znaleźć inne pomieszczenia.
[wiecej]

Burmistrz Kalinowski chce powołać zastępcę
Burmistrz Idzi Kalinowski poinformował radnych o planowanym zatrudnieniu zastępcy burmistrza lub sekretarza.
[wiecej]

Morderca koźminianki to wielokrotny przestępca
Roman Rogalka pobił 74-letnią kobietę z Koźmina. Nieprzytomną zgwałcił, a następnie zawlókł do pomieszczenia gospodarczego. Ofiara zmarła w wyniku wychłodzenia.
[wiecej]

Tragiczny wypadek pod Kuklinowem
W miniony wtorek koło Kuklinowa doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego poważnych obrażeń ciała doznała młoda kobieta. Zmarła w szpitalu.
[wiecej]

Sąd wydał wyrok w sprawie ulicy Sieniutowej
Nie wiadomo, kiedy wreszcie zacznie się budowa ulicy Sieniutowej w Zdunach. Inwestycję blokuje mieszkanka jednego domu, która nie chce dwunastometrowego wjazdu do posesji. Sprawa znalazła finał w sądzie.
[wiecej]

Astra ma zarząd i prezesa!
Na dokończonym w ostatnią środę walnym zebraniu klubu Astra wybrano wreszcie jego nowy zarząd. Następnego dnia funkcję prezesa objął Zbigniew Zieliński.
[wiecej]

Do góry nogami - Pamiętnik znaleziony w ogródku warzywnym

[wiecej]