Dziś: | Wydanie z 10 lipca 2007 Aktualny nr: 640

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do lektury!Całe artykuły znajdš Państwo w wydaniach archiwalnych. Link Rzecz wstecz


REKLAMA

 
Starostwo nie chce pomóc Patrykowi
Patryk Szkopiński ma dziewięć lat. Wygląda jak każdy chłopiec w jego wieku, jednak to tylko pozory. Patryk jest dzieckiem autystycznym.
[wiecej]

PZU przyzna rację rolnikom?
PZU SA zmienił zdanie w sprawie rolników.
[wiecej]

Mieli mniej punktów, a jednak dostali się do liceum
Dlaczego moje dziecko nie dostało się do ogólniaka, chociaż znalazło się w nim miejsce dla dziewczynki, która dostala mniej punktów? – pyta nasz Czytelnik sugerując, że chodzi o tzw. znajomości.
[wiecej]

Medal na własny wniosek
Medale, kwiaty, upominki dla par świętujących 50-lecie małżeństwa? Tak, ale wcześniej trzeba przypomnieć o swym jubileuszu w Urzędzie Stanu Cywilnego.
[wiecej]

Śmieci zaprowadziły
3 lipca do dyżurnego krotoszyńskiej straży miejskiej zatelefonował mieszkaniec Kobierna.
[wiecej]

Brak paliwa na patrolowanie
Jednym z ważniejszych punktów zeszłotygodniowego posiedzenia Rady Miejskiej Sulmierzyc było wystąpienie Andrzeja Kasprzaka, komendanta posterunku policji w Zdunach, który przedstawił zgromadzonym stan bezpieczeństwa na terenie miasta.
[wiecej]

Gmina chce przejąć majątek szkoły
Pierwszą część ostatniej sesji Rady Miejskiej Zdun (28 czerwca), na której gościł wicestarosta powiatu Krzysztof Kaczmarek, zdominowała dyskusja o przyszłości majątku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Sugerowała wniosek, że chodzi nie tyle o dalsze losy budynków i części boiska sportowego, które są własnością krotoszyńskiego starostwa, ale o rozwój placówki.
[wiecej]

Historia upadku zakładów mięsnych (II) - Idzie Wizerunek
Być preferowanym dostawcą wybranych produktów najwyższej jakości – taka misja firmy nadal widnieje na internetowej stronie nieistniejącego krotoszyńskiego zakładu.
[wiecej]

Wasza miłość, proszę siadać
Proszę, niech ekscelencja usiądzie albo Wasza miłość, proszę siadać – takie słowa może usłyszeć każdy, kto zawita do zakładu fryzjerskiego Jana Witkowskiego. Co dowcipniejsi klienci odpowiadają: – Niech mnie Jan przystrzyże.
[wiecej]

Januszkiewicz żąda przeprosin od Fedorowicz
Nigdy nie należałem do PZPR - mówi radny powiatowy PiS Piotr Januszkiewicz. Na czerwcowej sesji Rady Powiatu Krotoszyńskiego Sławomira Fedorowicz (PO) zarzuciła mu przynależność do tej partii.
[wiecej]

PO karze i ułaskawia
Sąd partyjny Platformy Obywatelskiej za to samo przewinienie ukarał czterech lokalnych polityków z Krotoszyna, a dwóch innych ułaskawił.
[wiecej]

Do góry nogami
Pomysł z charakterem

[wiecej]