Dziś: | Wydanie z 28 kwietnia 2009 Aktualny nr: 732

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do lektury!Całe artykuły znajdą Państwo w wydaniach archiwalnych. Link Rzecz wstecz
 
Cyganki ukradły 5000 złotych!
W czwartek Cyganie okradli mieszkańców Wałkowa. Zabrali im co najmniej 5 tys. zł. Czwórka, wśród których były aż trzy kobiety, oddaliła się w nieznanym kierunku. Policja intensywnie poszukuje zbiegów i apeluje o wzmożoną czujność.
[wiecej]

Przedsiębiorcy szturmem na przetargi
Boom przetargowy. Firmy budowlane nagminnie startują w przetargach publicznych. Samorządowcy zacierają ręce, bo nic tak dobrze nie robi dla cen, jak konkurencja. Na wydatkach inwestycyjnych mogą zaoszczędzić niemałe kwoty.
[wiecej]

Absurdalnie oznakowane ulice
Oznakowanie krotoszyńskich dróg to temat, który wraca jak bumerang. Problemów i sprzeczności jest kilka, jak choćby ograniczenie prędkości do 30 km/h na ul. Ceglarskiej.
[wiecej]

Młodzi beniczanie w Marszu Żywych - Nie było końca ani początku...
Wśród około tysiąca Polaków, którzy uczestniczyli w tegorocznym Marszu Żywych z obozu koncentracyjnego Auschwitz do Birkenau, była osiemnastoosobowa grupa gimnazjalistów z Benic z polonistką Bogumiłą Pawlik-Berek i nauczycielką historii Agnieszką Rybą.
[wiecej]

Remont stawów już na finiszu
Renowacja stawów w krotoszyńskim parku dobiega końca. Niebawem na obu pojawią się także nowe fontanny.
[wiecej]

Oplowski najazd na Krotoszyn
Opel to styl życia. Utożsamiamy się ze swoimi markami, kochamy ople… – mówili uczestnicy VI Międzyregionalnego Zlotu Sympatyków Samochodów Marki Opel, który odbył się 25 kwietnia.
[wiecej]

Piękny jubileusz
22 kwietnia Oddział I PKO BP w Krotoszynie świętował pięćdziesiąte urodziny. Jubileuszową uroczystość zorganizowano w perzyckiej restauracji.
[wiecej]

To był rok BM-EKO
BM-EKO Instalator mistrzem Krotoszyńskiej Ligi Siatkówki! Drużyna, grająca w jednolitych czerwonych strojach, w finale łatwo pokonała zespół AT Krotoszyn. Brązowy medal dla Teamu Tabakiery – zeszłorocznego triumfatora.
[wiecej]

W czym rzecz ?
Rzecz w remoncie kina.
[wiecej]