Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do lektury!Całe artykuły znajdą Państwo w wydaniach archiwalnych. Link Rzecz wstecz


 
Mahle przestało, Cerabud zwolni
Największe przedsiębiorstwo w powiecie krotoszyńskim - Mahle - wstrzymało zwolnienia pracowników. Z kolei właściciele Cerabudu zgłosili zamiar zwolnienia 85 osób.
[wiecej]

Kto odpowiada za porządek na targu?
Po targu w dniu 1 maja teren targowiska miejskiego w Krotoszynie pozostawiał wiele do życzenia. Śmieci pozostawione przez handlujących zalegały przez kilka dni.
[wiecej]

Psy i wandale na placach zabaw
W e-mailu do redakcji mieszkanka Krotoszyna zwraca uwagę na potrzebę budowy nowych i remontu istniejących placów zabaw i boisk sportowych na obrzeżach miasta, bo jej zdaniem jest temat pomijany, a zbliżają się wakacje i takie miejsca będą przez dzieci i młodzież chętniej odwiedzane.
[wiecej]

Urzędnicy chowają głowy w piasek
Mieszkanka Krotoszyna przewróciła się na nieodśnieżonym chodniku przy skrzyżowaniu ulic Kopernika i Rawickiej w Krotoszynie i uszkodziła kość przedramienia. Od ponad roku bezskutecznie stara się o odszkodowanie. Czy władze nie znają przepisów, czy celowo nie chcą widzieć problemu?
[wiecej]

Krotoszynianin buduje hotel w Poznaniu
Krotoszynianin z pochodzenia buduje hotel w Poznaniu, a wśród wykonawców są firmy ze stolicy naszego powiatu.
[wiecej]

Zróbcie nam przystanek!
Mieszkańcy domagają się przywrócenia przystanku autobusowego na ul. Ostrowskiej. Chcą też, aby ich ulice zmieniły oblicze. Powyższe dwa tematy przewijały się przez całe zebranie Rady Osiedla nr 6 w Krotoszynie.
[wiecej]