Dziś: | Wydanie z 21 lipca 2009 Aktualny nr: 744

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do lektury!


Całe artykuły znajdą Państwo w wydaniach archiwalnych. Link Rzecz wstecz


 
Pudzian robi u nas mistrzostwa!
Pod koniec sierpnia w Krotoszynie odbędą się mistrzostwa Polski strongmanów. Najlepsi siłacze będą rywalizować w parach. O tej super imprezie sportowej poinformował osobiście Mariusz Dominator Pudzianowski, który w piątek na kilka godzin przyjechał do Krotoszyna.
[wiecej]

Mleko leci na łeb, na szyję
Ceny mleka spadają w szybkim tempie. Średnia cena skupu w okolicznych zakładach mleczarskich wynosi ok. 90 gr za litr. Mleczarnie najwięcej płacą dużym producentom, znacznie mniej pieniędzy otrzymują mali rolnicy. Ci drudzy są zaniepokojeni takim obrotem sprawy.
[wiecej]

Wzrasta wykrywalność kradzieży - Reagujemy na sklepowych złodziei
W ostatnim czasie znacznie poprawiła się wykrywalność kradzieży sklepowych na terenie powiatu krotoszyńskiego. – To zasługa policjantów oraz społeczeństwa, które coraz lepiej z nami współpracuje – mówi Włodzimierz Szał, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.
[wiecej]

Remontują halę przy Sportowej
Do końca roku powinien się zakończyć remont hali przy ul. Sportowej w Krotoszynie. Koszt modernizacji obiektu, w którym trenują głównie zapaśnicy z klubu Ceramik, wyniesie 380 tys. zł.
[wiecej]

Wiśniewska naczelnikiem promocji
Marzena Wiśniewska, rzeczniczka prasowa starostwa Powiatowego w Krotoszynie, została wybrana naczelnikiem wydziału promocji tego urzędu. Funkcję obejmie po podpisaniu nominacji przez starostę Leszka Kulkę.
[wiecej]

Lody dla ochłody
Lato to sezon wzmożonej sprzedaży i produkcji lodów. Wielkie firmy wydają miliony złotych na reklamę, lodziarnie z naszego powiatu reklamują się poprzez swoje smaczne produkty. Niektóre są szczególnie popularne.
[wiecej]

Trzech ratowników na basenie przy Ogrodowskiego
Basen odkryty w Krotoszynie przy ul. Ogrodowskiego zatrudnia w tym roku tylko trzech etatowych ratowników.
[wiecej]

Z Rębiechowa w świat szeroki
Przed dwoma tygodniami wspomnieliśmy o ks. prałacie Stanisławie Orzechowskim.
[wiecej]

W czym rzecz ?
Rzecz w niezwykle ciekawie zapowiadającej się imprezie sportowej.
[wiecej]