Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 

 
Lokalny Hyde Park
Miejsce, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nie obrażania królowej :)
[wiecej]

Śmierć na motocyklu
Śmiertelny wypadek na drodze krajowej pod Koźminem. W sobotę około godziny 19.00 na prostym odcinku krajowej piętnastki (między Czarnym Sadem a Lipowcem) zginął 19-letni motocyklista z Krotoszyna. Dwa lata temu prawie w tym samym miejscu stracił życie policjant na motorze.
[wiecej]

Sanepid zamknął sklepy z dopalaczami
2 października w całym kraju odbyła się kontrola sklepów z dopalaczami. Inspektorzy sanitarni wspierani przez policję wkroczyli także do trzech punktów w Krotoszynie. Wszystkie te sklepy zostały zamknięte.
[wiecej]

Krotoszyn zakorkowany
Trwająca od kilku tygodni budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Koźmińskiej, Przemysłowej i Wiejskiej w Krotoszynie powoduje duże utrudnienia w ruchu. Kierowcy muszą oczekiwać w długich korkach.
[wiecej]

Marszałek pożegna się z PSL?
Radny powiatowy Hieronim Marszałek otrzymał od zarządu powiatowego PSL odmowę na start z listy wyborczej tej partii, do której zresztą nadal należy. Z kim pójdzie do listopadowych wyborów samorządowych?
[wiecej]

Trudne pytanie do Stanisława Szczotki, prezesa PSL w Krotoszynie.
Czy Hieronima Marszałka usunięto z listy wyborczej PSL, bo w mijającej kadencji rady powiatu podejmował niezależne decyzje, niezgodne z ustaleniami koalicji PSL-SIO, a Pan obawiał się silnej konkurencji z jego strony w najbliższych wyborach samorządowych?
[wiecej]

Internetowy biznes
Jakie szanse na zdobycie unijnych dotacji w 2011 roku mają przedsiębiorcy, którzy chcieliby skorzystać z tego wsparcia?
[wiecej]