Dziś: | Wydanie z 2 listopada 2010 Aktualny nr: 810

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do lektury!


Całe artykuły znajdą Państwo w wydaniach archiwalnych. Link Rzecz wstecz
 
Lokalny Hyde Park
Miejsce, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nie obrażania królowej :)
[wiecej]

Karambol i groźny wypadek
W środę wydarzyły się dwa wypadki. Najpierw na głównej trasie z Krotoszyna do Zdun doszło do karambolu czterech samochodów. Niedługo potem na nowej drodze pomiędzy lasami w kierunku Chachalni duży ford uderzył w renault clio. 39-letnia kobieta z clio z urazem głowy przebywa w szpitalu.
[wiecej]

Były na dryfującym żaglowcu
Na pokładzie żaglowca Fryderyk Chopin, któremu złamały się dwa maszty, płyną dwie młode mieszkanki Krotoszyna.
[wiecej]

Zaczęła się inwestycja na Błoniu
W dniach od 25 do 27 października na jeziorze Odrzykowskim w Krotoszynie trwał całkowity odłów ryb połączony ze spuszczeniem wody ze zbiornika.
[wiecej]

Bez złotówki na życie
Krotoszynianka i jej narzeczony są parą od kilku lat. Mieli plany, marzenia. Dziś trudno którekolwiek zrealizować, ponieważ wszystko im się zawaliło. Stracili pracę, mieszkają w obskórnym, zimnym mieszkaniu, nie mają pieniędzy, nie mają co jeść i oczekują na narodziny dziecka...
[wiecej]

Dołożyli kasę do Wodnika
Krotoszyńscy radni na wniosek dyrektora Centrum Sportu Rekreacji Wodnik zwiększyli pulę dotacji na utrzymanie obiektów sportowych o 192 tys. 724 zł.
[wiecej]

Jest jedynym kandydatem
Maciej Bratborski, urzędujący burmistrz Koźmina Wlkp., będzie jedynym kandydatem na następną kadencję. Dziś odpowiada Rzeczy na pytania, m.in. o obwodnicę miasta i inne inwestycje.
[wiecej]

W czym rzecz ?
Rzecz w podejściu pomocy społecznej do ludzi.
[wiecej]