Dziś: | Wydanie z 6 września 2011 Aktualny nr: 854

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do lektury!


Całe artykuły znajdą Państwo w wydaniach archiwalnych. Link Rzecz wstecz


 
Lokalny Hyde Park
Miejsce, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej :)
[wiecej]

Mahle zamknęło bramę
Zarząd Mahle Polska nie zgodził się wpuścić na teren zakładu gości z centrali związkowej w Warszawie. Dlatego część związkowców zebrała się przed fabryczną bramą, by poskarżyć się gościom z centrali na niewłaściwe stosunki między przełożonymi a pracownikami oraz nieodpowiednie naliczanie wynagrodzeń. Wydarzenie miało miejsce 30 sierpnia br.
[wiecej]

Stracił prawo jazdy na zawsze
Sąd Rejonowy w Krotoszynie zakazał na zawsze prowadzenia pojazdów młodemu mężczyźnie, który w styczniu br. po pijanemu spowodował wypadek drogowy. Nikt nie zginął, ale ciężkie obrażenia ciała odnieśli pasażerowie kierowanego przez niego volkswagena golfa. To pierwszy w krotoszyńskim Sądzie Rejonowym prawomocny wyrok z tak ostrym wymiarem kary.
[wiecej]

Krotoszyński wędkarz utonął w zbiorniku w Kobylej Górze
Dwaj mężczyźni łowili ryby w zalewie w Kobylej Górze. 38-letni mieszkaniec Krotoszyna chciał popływać. Niestety, utopił się. Według policji był nietrzeźwy.
[wiecej]

Odwołają radnego Filipiaka?
Radny Zdzisław Filipiak prawdopodobnie straci swój mandat. Jest bowiem skarbnikiem rozdrażewskiego Kółka Rolniczego. Czy przewodniczący Rady Gminy, Artur Jakubek, wiedział o zakazie łączenia tych funkcji, co zarzucają mu niektórzy radni?
[wiecej]

Gorąca sesja w dwóch odsłonach
Ósma sesja Rady Miejskiej Sulmierzyc rozpoczęła się planowo 30 sierpnia. Z powodu wielu pytań do burmistrza, który w tym dniu był nieobecny, obrady przerwano. Wznowiono je, już z obecnym Piotrem Kaszkowiakiem, 2 września.
[wiecej]

Powiat nie chce oddać alei
Aleja Powstańców Wielkopolskich, uważana za jedną z najniebezpieczniejszych ulic w Krotoszynie, jest mocno zaniedbana. Czy można lepiej zadbać o ten teren?
[wiecej]

Namalują rondo
Od kilku miesięcy na ulicy Staszica w Krotoszynie prowadzone są remonty.
[wiecej]

Astra Krotoszyn – CKS Zduny 5:1 (5:0) - Derby dla Astry
4 września blisko 500 osób oglądało spotkanie pomiędzy Astrą Krotoszyn a CKS Zduny w ramach piłkarskich rozgrywek klasy okręgowej. Gospodarze nie zawiedli swoich kibiców i wygrali wysoko – 5:1.
[wiecej]

Oszukiwali klientów?
Oferta specjalna: proszek Vizir o wadze 6,2 kg z płynem do płukania Lenor za jedyne 37,99 zł. Taką wywieszkę ujrzeli w zeszłym tygodniu klienci sklepu Netto na ulicy Kobylińskiej w Krotoszynie. Promocja jak promocja, powiedziałby niejeden kupujący, gdyby nie fakt, że cena tak naprawdę obejmowała proszek o wadze 5,5 kg, czyli o 0,7 kg mniejszej...
[wiecej]

W czym rzecz ?
Rzecz w pijanych kierowcach.
[wiecej]