Dziś: | Wydanie z 20 marca 2012 Aktualny nr: 882

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do lektury!


Całe artykuły znajdą Państwo w wydaniach archiwalnych. Link Rzecz wstecz


 
Lokalny Hyde Park
Miejsce, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej :)
[wiecej]

Stracili dach nad głową
Pożar w kamienicy w Koźminie Wlkp. Strażacy gasili płonące poddasze prawie dziewięć godzin. 16 osób straciło dach nad głową. Większość z nich przygarnęli krewni, a czterech mieszkańców ulokowano w małym szpitalu.
[wiecej]

Odebrał sobie życie
Do tragicznego zdarzenia doszło rano 14 marca w warsztacie na ulicy Strzeleckiej w Zdunach. Z niewyjaśnionych przyczyn 52-letni zdunowianin popełnił tam samobójstwo.
[wiecej]

Śmiertelnie poraził go prąd
W nocy z 13 na 14 marca 29-letni mieszkaniec Krotoszyna poniósł śmierć wskutek porażenia prądem na terenie byłego tartaku przy ul. Fabrycznej. Okoliczności zdarzenia bada prokuratura.
[wiecej]

Dyr. Bocheńska odchodzi - Ten duet nie zaśpiewa już razem
Agata Bocheńska odchodzi z firmy Mahle Polska. Sama zrezygnowała ze stanowiska dyrektor finansowej. Jako powód podała względy osobiste i nowe wyzwania zawodowe. Zastąpi ją Michał Lejkowski.
[wiecej]

Likwidują połączenia kolejowe w weekend z Poznaniem
To nie żart. Od 1 kwietnia odwołane zostaną weekendowe pociągi – poranny z Krotoszyna do Poznania i popołudniowy ze stolicy Wielkopolski do Krotoszyna. Pasażerowie są oburzeni.
[wiecej]

Radni narzekają na niedziałające hydranty
Stan techniczny hydrantów w gminie Krotoszyn pozostawia wiele do życzenia. A to – zdaniem radnego Jana Zycha – utrudnia pracę straży pożarnej.
[wiecej]

Nie czas na rewolucje
Rozmowa z Mariuszem Sędzikiem – nowym przewodniczącym powiatowych struktur SLD w Krotoszynie.
[wiecej]