Dziś: Aktualny nr: 892

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 

 
Kierowca busa zginął na miejscu
Na drodze powiatowej w miejscowości Mogiłka (gmina Koźmin Wlkp.) zginął 51-letni mieszkaniec Kalisza. Bus, którym jechał mężczyzna, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo.
[wiecej]

Bułgarki biją na targu?
Dwie krotoszynianki twierdzą, że zostały zaatakowane na targowisku przez bułgarskie sprzedawczynie. - Najpierw mnie opluła, bo nie chciałam kupić bluzki, a potem zaczęła mnie bić - mówi 24-letnia Angelika. Innego zdania są Bułgarki. Ich zdaniem to Polki były agresywne.
[wiecej]

Obszczymurki z Parcelek
Mieszkańcy krotoszyńskich Parcelek mają dość pijanych mężczyzn, którzy wieczorami sikają pod płotami ich posesji. Poprosili redakcję o nagłośnienie problemu.
[wiecej]

Powiat rozważa rewitalizację alei Powstańców
O remont alei Powstańców Wlkp. w Krotoszynie jej mieszkańcy walczą od kilku lat. Jak na razie, bezskutecznie. Teraz jednak może uda się zrealizować to zadanie, bo starostwo rozważa zaciągnięcie pożyczki z programu Jessica.
[wiecej]

Przechowalnia warzyw już w czerwcu
Firma M&D Warzywa Wielkopolskie buduje w Zdunach wartą ponad 20 mln zł przechowalnię warzyw. Zatrudnienie może tam znaleźć nawet kilkadziesiąt osób, głównie kobiet.
[wiecej]

Błonie przed liftingiem
Ścianka wspinaczkowa, tor do ekstremalnej jazdy na rowerze czy stok narciarski - to tylko niektóre z obiektów ujętych w koncepcji zagospodarowania krotoszyńskiego Błonia, zaakceptowanej właśnie przez radnych miejskich.
[wiecej]

Szczęśliwy człowiek pod śmigłami
Późne piątkowe popołudnie. Lotnisko Aeroklubu Ostrowskiego w Michałkowie. Trwają przygotowania do weekendowego festynu Lotnisko bliżej miasta.
[wiecej]

Dni Krotoszyna za nami
W dniach 25 - 27 maja na krotoszyńskich Błoniach odbyły się Dni Krotoszyna. Gościły na nich gwiazdy takie jak, Michał Szpak, Golec uOrkiestra.
[wiecej]