Dziś: | Wydanie z 4 czerwca 2012 Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
  
Lokalny Hyde Park
Miejsce, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej :)
[wiecej]

Dwulatek potrącony przez auto
31 maja obok koźmińskiego targowiska na ulicy Krotoszyńskiej wycofujące się z parkingu auto potrąciło dwuletnie dziecko. Maluch został przewieziony do szpitalnego oddziału ratunkowego w Krotoszynie. Stamtąd trafił na oddział chirurgiczny do Ostrowa Wlkp.
[wiecej]

Ta kamera pomoże ratować życie
Komenda zawodowej straży pożarnej w Krotoszynie planuje zakup kamery termowizyjnej, aby sprawniej przeprowadzać akcje ratunkowe.
[wiecej]

Floriańska do remontu
Powiat przymierza się do modernizacji jezdni ul. Floriańskiej w Krotoszynie. Koszty inwestycji pokryje miasto za pieniądze, które wcześniej otrzymało od starostwa.
[wiecej]

Przedsiębiorca Kruk rozczarowany radnymi
Podczas ostatniej sesji rady gminy Zduny wystąpił lokalny przedsiębiorca Zbigniew Kruk. Jakiś czas temu złożył wniosek o wykup kawałka gruntu obok prowadzonej przez niego od 1995 roku firmy Kruk-Transport na ulicy Kobylińskiej. Niestety, wniosek został zanegowany przez jedną z komisji rady.
[wiecej]

Piotr Lewandowicz - sarmacki regimentarz
Dziś przedstawiamy regimentarza, czyli szefa Wielkopolskiej Braci Sarmackiej, który pochodzi i mieszka w Koźminie Wielkopolskim.
[wiecej]

Mój wizerunek nikogo nie krzywdzi
Z Michałem Szpakiem, finalistą pierwszej edycji popularnego programu X-Factor, gwiazdą Dni Krotoszyna, rozmawia Agnieszka Marciniak.
[wiecej]

Górale mają bliżej do nieba
Przed koncertem na dniach miasta bracia Golcowie udali się na Mszę św. do krotoszyńskiej fary.
[wiecej]

Zwiększą ceny wynajmu świetlic?
Według krotoszyńskich radnych miejskich ceny za wynajem niektórych świetlic powinny być wyższe. – Biorąc pod uwagę standardy, opłata jest za niska – powiedział o świetlicy w Bożacinie radny Paweł Radojewski.
[wiecej]

W czym rzecz?

[wiecej]