OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.

Osoby, które zamieszczają anons, dołączają do listu dwie skserowane strony dowodu osobistego, te ze zdjęciem oraz imieniem i nazwiskiem. Prosimy też o włożenie do listu większej, zaadresowanej do siebie koperty, z naklejonymi znaczkami na cięższy list (2,20 zł). Pod ogłoszeniem konieczne jest zamieszczenie własnoręcznie podpisanego zdania: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie, dla celów określonych w rubryce “Ożeń się”, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.97 r. Dz. U. nr 133 poz. 883. Odpowiedzi na każdą ofertę zbieramy i odsyłamy pod właściwy adres.

Osoby, które chcą nawiązać kontakt z autorem ogłoszenia, wysyłają do niego list na adres redakcji. Na dole koperty piszą wyraźnie ODPOWIEDŹ NA OFERTĘ NR...

(red.)

OFERTY


Miły 26-letni chłopak, bez nałogów, prowadzący gospodarstwo rolne – pozna dziewczynę w podobnym wieku, najchętniej mieszkankę wsi. Zdjęcie mile widziane.

(1 – nr 19)

***


Darek, lat 34, szczupły, pracujący, wysoki kawaler. Szukam kobiety do lat 32, szczupłej, pracującej, chcącej zerwać z samotnością, która ceni szczerość, zaufanie, lubi film, podróże, muzykę, przyrodę itd. Mam nadzieję, że napisze do mnie kobieta, która myśli poważnie o założeniu związku partnerskiego, która przeprowadzi się do mojego domu. Liczę na bardzo poważne i szczere odpowiedzi. Tel. kontaktowy: 507 078 206. Proszę, aby pisały (lub telefonowały) do mnie kobiety z Krotoszyna i okolic.

(1 – nr 22)

***


Kawaler, lat 43, 182 cm wzrostu, o wszechstronnych zainteresowaniach – pozna panią na dobre i na złe.

(2 – nr 22)

***


Kawaler, lat 36, 186 cm wzrostu, bez nałogów, uczciwy, pracowity, mający stałą pracę i własny dom – pozna panią do lat 34, najchętniej z Krotoszyna, bez nałogów i zobowiązań, ceniącą sobie szczerość i zaufanie, poważnie myślącą o założeniu rodziny. Cel matrymonialny.

(1 – nr 24)

***


Kawaler, lat 32, wysoki, szczupły, zmotoryzowany, zainteresowania wszechstronne, pozna pannę, cel matrymonialny.

(1 – nr 25)

***


Ponoć sympatyczny, wesoły, delikatnie po 40-stce, bez zobowiązań finansowych, jak i moralnych, nie nadużywający niczego – pozna odważną, gotową rozpocząć ciekawe i spokojne życie, dziewczynę w okolicach 30-stki. Preferowany stały, oparty na partnerstwie, związek. Małżeństwo wykluczone. Krotoszyn i najbliższa okolica. Tel. 0888 991 769.

(2 – nr 25)

***


Sławek, lat 34, poszukuje uczciwej, bezdzietnej pani do lat 40. Posiadam duży dom z ogrodem, jestem niezależny finansowo, tylko do szczęścia brakuje mi drugiej osoby, z którą mógłbym spędzać wieczory i nie tylko.

(3 – nr 25)

***


Brunet – 175 cm/82 kg, wolny – pozna panią w wieku od 30 do 35 lat, najchętniej z powiatu krotoszyńskiego, bez nałogów, mądrą, o atrakcyjnym wyglądzie.

(1 – nr 28)

***


Wolny, 60 lat, na emeryturze, solidny, uczciwy, dom, samochód – 0pozna solidną, ładną, zgrabną, zmotoryzowaną panią w wieku do 55 lat.

(2 – nr 28)

***


Kawaler, 27 lat, wysoki, przystojny, bez nałogów, prowadzący gospodarstwo rolne – pozna miłą dziewczynę w podobnym wieku, może pracować zawodowo.

(3 – nr 28)

***


Kawaler, lat 26, miły, spokojny, kocha dzieci, pozna dziewczynę do lat 26 w celu matrymonialnym, może być z dzieckiem. Zdjęcia mile widziane.

(1 – nr 29)

***


Sympatyczna, po pięćdziesiątce, rozwiedziona, niezależna finansowo, z własnym mieszkaniem. Bardzo dokucza mi samotność, chciałabym kogoś poznać – na dobre i na złe.

(1 – nr 33)KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

treść:
podpis:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami czytelników
Rzeczy Krotoszyńskiej. Redakcja rzeczkrotoszynska.pl
nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Brak komentarzy
REKLAMA

[ Powrót do strony głównej ]