TELEGRAF


Uwaga, kierowcy! Już niebawem na terenie powiatu krotoszyńskiego funkcjonariusze drogówki częściej niż zwykle kontrolować będą kierowców. Celem akcji będzie walka z piratami drogowymi oraz tymi, którzy siadają za kierownice po pijanemu. Policjanci będą także karali za jazdę w niezapiętych pasach.

STOP.

***


Sesja w Krotoszynie... 24 lutego o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim rozpocznie się kolejna sesja Rady Miejskiej.

STOP.

***


... i w Rozdrażewie. Na 28 lutego zaplanowali swoje posiedzenie radni rozdrażewscy. Miejsce sesji: sala Urzędu Gminy.

STOP.

***


Zlot opli. 26 lutego o 11.00 na krotoszyński Rynek zjadą właściciele opli. Na zlocie w stolicy powiatu ma się pojawić około 50 opli kadetów i vectr z różnych stron kraju.

STOP.

***


Podpiszą porozumienie. 24 lutego o godz. 10.00 w sali narad starostwa powiatowego podpisane zostanie porozumienie z fundacją Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w sprawie utworzenia w starostwie przedstawicielstwa funduszu pożyczkowego.

STOP.

***


Konkurs z atrakcjami. Od 28 lutego do 2 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie potrwa finał XXXV Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Technologii Mięsa. Dla uczestników i ich opiekunów organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji, m.in. wycieczkę do Pakosławia czy zwiedzanie krotoszyńskiego Muzeum Regionalnego.

STOP.KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

treść:
podpis:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami czytelników
Rzeczy Krotoszyńskiej. Redakcja rzeczkrotoszynska.pl
nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Brak komentarzy
REKLAMA

[ Powrót do strony głównej ]