WODY POTRZEBUJĄ WSZYSCY
Obok otwartej przed dwoma laty restauracji Willa Wawrzyniak w Perzycach powstają kolejne obiekty. Mówi się, że w jednym z nich będzie basen. A jak jest w istocie?

Restauracja z niewielkim hotelem należy do firmy Rosmosis, zajmującej się projektowaniem, montażem, sprzedażą i serwisem urządzeń do uzdatniania wody, a także doradztwem w tym zakresie. – Wody dobrej jakości potrzebują wszyscy. I klienci indywidualni, i zakłady pracy do celów technologicznych – mówią właściciele – Robert (syn) i Jerzy (ojciec) Wawrzyniakowie. Lokalizację firmy, przy drodze krajowej do Wrocławia, na ojcowiźnie, Jerzy uważa za bardzo dobrą. – To w zasadzie środek Polski – zauważa. – Do niemal wszystkich najdalszych jej zakątków jest mniej więcej taka sama odległość.

Ostatnio głośno w powiecie o kolejnych inwestycjach rodziny Wawrzyniaków. Rodziny – bo w rozwijającym się dynamicznie Rosmosisie pracują też trzej synowie Jerzego.


Robert i Jerzy liczą na własne siły

Ta budowa w polu to magazyn. W przyszłości nieopodal stanie biurowiec, między nim a magazynem będzie łącznik – zdradza Jerzy. Bogate plany obejmują również rozbudowę hotelu. Dziś jest w nim tylko 12 miejsc noclegowych, o wiele za mało w stosunku do potrzeb. (...)

(er)

***


(więcej przeczytasz w gazecie)

Rzecz Krotoszyńska, 8/517, 23 lutego 2005 r.KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

treść:
podpis:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami czytelników
Rzeczy Krotoszyńskiej. Redakcja rzeczkrotoszynska.pl
nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Brak komentarzy
REKLAMA

[ Powrót do strony głównej ]