FOTODEKORACJE (517)PONAD SETKA DZIECI SPĘDZAJĄCYCH FERIE NA PÓŁKOLONIACH W CIESZKOWSKIM GMINNYM CENTRUM KULTURY OBEJRZAŁA WYSTĘP DARIUSZA KOZICKIEGO, CZYLI FAKIRA RADAMEDA, POSKRAMIACZA WĘŻY. RADAMED, Z ZAWODU ARTYSTA BALETU, TAŃCZYŁ NIEGDYŚ W TEATRACH OPEROWYCH W NIEMCZECH, WŁOSZECH, FRANCJI, CHORWACJI. KILKANAŚCIE LAT TEMU POSTANOWIŁ ZROBIĆ WŁASNE SHOW. SWÓJ WYSTĘP W CIESZKOWSKIM CENTRUM ARTYSTA ROZPOCZĄŁ OD TAŃCA Z POCHODNIAMI I WIDOWISKOWEGO POŁYKANIE OGNIA. POTEM UJAWNIŁ DZIECIOM ZAWARTOŚĆ TRZECH TAJEMNICZYCH KOSZYKÓW, Z KTÓRYCH WYJĄŁ DWA OLBRZYMIE PYTONY I BOA.

18 LUTEGO W SALI OSIR PRZY STADIONIE ROZEGRANE ZOSTAŁY DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM. DO RYWALIZACJI DZIEWCZĄT PRZYSTĄPIŁO 5 ZESPOŁÓW, NATOMIAST 8 ZESPOŁÓW WYSTARTOWAŁO W KATEGORII CHŁOPCÓW.

KROTOSZYŃSCY FANI MUZYKI REGGAE PRZEŻYLI NAJGORĘTSZĄ NOC W NAJZIMNIEJSZYM MIESIĄCU ROKU – DZIĘKI JAMAJSKIM RYTMOM ZESPOŁU RAS NAYA, KTÓRY PRZYJECHAŁ DO NAS WPROST Z FRANCJI, EUROPEJSKIEJ KOLEBKI REGGAE. CZARNOSKÓRZY MUZYCY WZBUDZALI NIEMAŁE ZAINTERESOWANIE MIESZKAŃCÓW KROTOSZYNA JUŻ NA KILKA DNI PRZED KONCERTEM, ALE DOPIERO W CZWARTKOWY I PIĄTKOWY WIECZÓR POKAZALI, CO POTRAFIĄ. CAŁA ROZCHULA SIĘ BUJAŁA!!!

FOT. MARCIN PAWLIK

(WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE)

Wstecz